Ви тут:
Україна 

В Одесі стартували міжнародні навчання “Сі бриз 2021” 

В Одесі відбувається урочисте відкриття міжнародних навчань “Сі Бриз-2021”. Участь у заході беруть представники близько 30 країн-партнерів, що залучені до маневрів.

Про це інформує АроміяInform.

Головна ідея “Сі бриз-2021” — підвищення рівня взаємосумісності підрозділів ВМС України та США і держав-партнерів НАТО під час виконання спільних завдань щодо підтримання морської регіональної безпеки та забезпечення миру і стабільності в Чорноморському регіоні.

Українсько-американські навчання «Сі Бриз-2021», які триватимуть з 28 червня до 10 липня, будуть наймасштабнішими за понад 20 років. З української сторони в них візьмуть участь 24 одиниці кораблів та катерів, 17 літаків, десятки одиниць озброєння та військової техніки. Крім того, з 3000 учасників навчань половину особового складу становитимуть українські військові.

Навчання матимуть чотири фази: прибуття сил та розгортання пунктів управління, фаза злагодження сил, активна фаза, підведення підсумків навчання та згортання сил. Радниками та спостерігачами на “Сі Бриз-2021” будуть близько 50 військовослужбовців із 17 країн світу.

“Загалом, учасники міжнародних навчань планують донести світові стратегічні меседжі щодо важливості безпеки, миру та стабільності у Чорноморському регіоні”, – йдеться у повідомленні.

Кореспондент АрміяInform

Фото:  АрміяInform

Система Orphus