Ви тут:
Суспільство Україна 

Уряд створив умови для функціювання Державного аграрного реєстру, – Олексій Любченко

2 червня на засіданні Уряду прийняли постанову, яка забезпечує функціювання та адміністрування Державного аграрного реєстру (ДАР).

ДАР – це державна інформаційна система, яка об’єднує відомості про виробників сільськогосподарської продукції для забезпечення аграріям спрощеного доступу до програм державної підтримки та публічності її розподілу, повідомляють у Міністерстві економіки України.

«Нещодавно було прийнято Закон, який закріпив на законодавчому рівні електронну систему – Державний аграрний реєстр. Сьогоднішнє рішення Уряду визначає порядок ведення, адміністрування та перелік відомостей Реєстру. Такий крок забезпечить ефективну роботу Реєстру та функціювання державної підтримки на базі цієї системи», – зазначив Перший віце-прем’єр-міністр України – Міністр економіки України Олексій Любченко.

Крім забезпечення функціювання та адміністрування Реєстру постановою також встановлюється порядок доступу до ДАР його користувачів, а також механізм інформаційної взаємодії ДАР з іншими державними електронними інформаційними ресурсами або системами органів державної влади.

Державний аграрний реєстр, зокрема, забезпечить доступ до держпідтримки широкого кола сільгоспвиробників, спрощену реєстрацію в цій електронній системі, швидку перевірку відомостей, відповідності критеріям надання підтримки тощо.

Функціювання ДАР полегшить доступ аграріїв до фінансових ресурсів, що стимулюватиме розвиток їхнього бізнесу, нарощування виробництва с/г продукції та збільшення прибутків.

Система Orphus