Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

Упродовж трьох місяців до Полтавської окружної прокуратури надійшло понад 300 звернень

Робота з розгляду і вирішення звернень є одним з пріоритетних напрямів діяльності органів прокуратури. З 15 березня після завершення переатестації розпочала роботу новостворена Полтавська окружна прокуратура. Упродовж трьох місяців роботи до окружної прокуратури надійшло понад 300 звернень, з яких розглянуто по суті майже 200, понад 100 надіслано за належністю до інших відомств.

Переважна частина звернень стосується питань досудового розслідування, підтримання публічного обвинувачення в суді, охорони прав, свобод та законних інтересів учасників кримінального провадження.

Задоволено 8 звернень наведеної категорії з одночасним внесенням відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань та скасуванням незаконних постанов слідчих про закриття кримінальних проваджень.

Водночас відповідно до Конституції України та Закону України «Про прокуратуру» органи прокуратури позбавленні повноважень по проведенню перевірок у порядку нагляду за додержанням і застосуванням законів, зокрема стосовно порушень житлових, трудових прав, нездійснення соціальних виплат, неякісного надання комунальних послуг, тощо. Такі звернення направляються за належністю відповідним контролюючим органам.

У зв’язку з дією карантину на всій території України проведення особистого прийому заявників, запитувачів інформації, депутатів усіх рівнів в органах прокуратури призупинено.

Звернутись до Полтавської окружної прокуратури Ви можете з письмовим зверненням:

– надіславши його поштою на адресу: вул. Козака, 1, м. Полтава.

залишивши у скриньці за вказаною адресою встановленій у приміщенні прокуратури на першому поверсі.

– шляхом подання електронного звернення за визначеною формою на адресу електронної пошти zvern_plmp@pol.gp.gov.ua

зателефонувавши на «гарячу лінію» (0532) 56-91-72, (0532)56-54-99.

Система Orphus