Ви тут:
Суспільство Україна 

Українські військові ООС проходять підготовку за британською програмою Orbital

Група британських інструкторів місії Orbital проводить курс індивідуальної бойової підготовки особового складу окремої мотопіхотної Маріупольської бригади на одному з полігонів Донеччини.

Про це повідомляє пресцентр ООС.

Базовий курс індивідуальної підготовки піхотинців відбувається за кількома напрямками – вогнева підготовка, підготовка сержантського корпусу, підготовка розвідувальних підрозділів, курс антиснайпінгу, тактична медицина, інженерно-саперна справа.

Одразу кілька іноземних інструкторів працюють на кожному навчальному місці. На стрільбищі піхотинців навчають головним принципам прицільної стрільби з АК. На локації поряд, інструктори Orbital діляться базовими знаннями з інженерно-саперної справи та основам використання ручних металодетекторів, спеціальних щупів, та діляться досвідом як за допомогою спеціального обладнання можна виявити точне місцезнаходження прихованої міни.

Курс тактичної медицини відбувається в умовах, максимально наближених до бойових. Піхотинці відпрацьовують пошук пораненого в будівлі, визначення характеру ушкодження, надання першої допомоги та евакуацію з поля бою.

Британські інструктори добре оцінили рівень підготовки українських піхотинців і відмітили особливе бажання вчитись і ділитись бойовим досвідом.

“Ваші хлопці – фантастичні! – говорить лейтенант британської армії Кокс. – Ми раді навчити їх чомусь новому. Водночас ми також отримали нові знання від ваших солдатів, яких вони набули під час виконання бойових задач в районі ООС”.

Фото: пресцентр ООС

Система Orphus