Ви тут:
Спорт Суспільство 

Українська збірна достроково вийшла у Фінал Чотирьох Золотої Євроліги з чоловічого волейболу

Чоловіча збірна України достроково вийшла у Фінал Чотирьох Золотої Євроліги з волейболу. Українська збірна перемогла у чотирьох сетах Румунію.

Про це повідомляє “Суспільне|Спорт“.

Після двох перших турів синьо-жовта команда перебувала на першому місці, з перевагою в чотири очки над найближчим переслідувачем. Відповідно, перемога над Румунією у трьох або чотирьох сетах гарантувала Україні достроковий вихід у Фінал Чотирьох.

Проти збірної Румунії українці уже грали на груповому етапі: у першому турі перемога залишилася за Україною з рахунком 3:1.

Схожий сценарій мав і другий матч України проти Румунії. Українська збірна програла румунам перший сет із розгромним рахунком 15:25. Проте наступні три залишилися саме за жовто-синіми. У другій партії Україна виграла 25:20, а у третьому – з різницею у сім очок (25:18).

Збірній України необхідно було перемагати у четвертому сеті, щоб достроково вийти у Фінал чотирьох. Утім, Румунія зачіплялася за цю партію до останнього: довгий час тримала рівний рахунок, а тоді навіть заробила два сетболи (24:22). Однак Україна спершу відігралася завдяки подачам Олега Плотницького, а потім перехопила ініціативу.

І зрештою, з четвертого матчболу синьо-жовта збірна закрила партію, а разом з нею і матч – 29:27.

Найрезультативнішими у складі України стали Дмитро Вієцький та Олег Плотницький – у них по 16 набраних очок.

  • Золота Євроліга. Чоловіки, група В

Румунія – Україна 1:3 (25:15, 20:25, 18:25, 27:29)

Турнірна таблиця

  1. Україна – 3 перемоги (9 очок), 9:2
  2. Словаччина – 1 перемога (2 очок), 3:5
  3. Румунія – 0 перемог (1 очко), 4:9

 

фото: sportarena.com

Система Orphus