Ви тут:
децентралізація Суспільство Україна 

Україна ділитиметься досвідом з Італійською Республікою у сфері децентралізації

Обмін досвідом у реформі децентралізації та співпрацю у розвиткових проєктах обговорили Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов та Надзвичайний і Повноважний Посол Італійської Республіки в Україні П’єр Франческо Дзадзо.

Про це йдеться на сайті Мінрегіону.

«Італійська республіка — наш надійний партнер. Ми продовжуємо та поглиблюємо нашу співпрацю у програмах з регіонального розвитку. Переконаний, що наша синергія принесе чудові результати як для України, так і для Італії», — підкреслив Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов.

Також Олексій Чернишов презентував Державну стратегію регіонального розвитку 2021-2027 роки та підкреслив важливість розробки програм. Сторони знайшли спільні точки дотику щодо розвиткових проєктів, зокрема, щодо залучення італійських компаній у розбудову індустріальних парків. Учасники дійшли згоди, що подібні технопарки допоможуть Україні економічно зростати.

«Україна — держава з потужним економічним потенціалом. Ми вже бачимо позитивні зміни, які відбуваються у державі. Впевнений, що обмін досвідом буде плідним у різних сферах», — зазначив Посол П’єр Франческо Дзадзо.

Система Orphus