Ви тут:
Суспільство Україна 

У зоні ООС водолази ДСНС розміновують озеро

За наказом Командувача ООС підрозділи Державної служби України з надзвичайних ситуацій зі складу Об’єднаних сил обстежують дно озера Шовковичне у Слов’янську. Фахівці ДСНС здійснюють пошук, транспортування і знешкодження вибухонебезпечних предметів. 

Про це повідомляє АрміяInform.

“Водолази-сапери нашого відділення вже виявляли на дні цього озера вибухонебезпечні предмети, — розповів начальник відділення з підводного розмінування аварійно-рятувального загону спеціального призначення Головного управління ДСНС України в Донецькій області старший лейтенант служби цивільного захисту Владислав Калашнік, — зараз ми продовжуємо обстежувати наступні ділянки. Робимо це для того, аби місцеві мешканці могли жити, працювати й відпочивати у безпечному місті”.

Крім того, за минулий тиждень підрозділи ДСНС зі складу Об’єднаних сил обстежили близько 30 гектарів території, вилучили та знешкодили 789 вибухонебезпечних предметів.

“У пунктах надання допомоги населенню, розташованих на територіях контрольних пунктів в’їзду-виїзду, рятувальники надали допомогу 107 особам, у тому числі домедичну та психологічну. Силами ДСНС продовжуються відновлювальні роботи житлових будинків. Протягом тижня за 55 адресами роботи завершені”, – йдеться у повідомленні.

Фото: АрміяInform  

Система Orphus