Ви тут:
Суспільство Україна 

У системи національного спротиву з’явився свій сайт

Головна ідея сайту – максимально доступно інформувати українське суспільство про концепцію національного спротиву як складової всеохоплюючої оборони України. Про залучення усього населення до протидії агресору, а також підготовку громадян України до такої протидії.

Про це інформує АрміяInform.

На офіційній сторінці сайту міститься докладна інформація про проєкт Закону про основи національного спротиву (№ 5557) та проєкт Закону про внесення зміни до статті 1 закону «Про чисельність Збройних Сил України» щодо збільшення чисельності ЗСУ у зв’язку з ухваленням закону «Про основи національного спротиву» (№ 5558).

За задумом, ухвалення законопроєктів має підсилити загальну обороноздатність України в умовах війни й наявності окупованих територій.

На сайті можна знайти чіткі відповіді на актуальні питання з цієї тематики. Кожен українець зможе ознайомитися буквально по поличках із комплексом заходів національного спротиву: як саме його організовуватимуть та здійснюватимуть у мирний час і в особливий період в Україні. Тут можна прочитати про те, як вплине ухвалення цього документа на врегулювання питання розвитку територіальної оборони, організації руху опору й відповідної підготовки українських громадян до національного спротиву.

Крім того, сайт має спеціальну опцію, якою можуть скористатися читачі, щоб підтримати ідею національного спротиву як загальнодержавну систему захисту. Головна теза підтримки – Дослідіть. Поширте. Лобіюйте.

«Докладнішу інформацію про ідею системи Національного спротиву та актуальні й свіжі новини про неї можна дізнатися за посиланням https://sprotyv.in.ua/uk/», – йдеться у повідомленні.

Кореспондент АрміяInform

Фото: АрміяInform

Система Orphus