Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Решетилівці реконструюють фізкультурно-оздоровчий реабілітаційний комплекс “Колос”

У межах Програми Володимира Зеленського “Велике будівництво” у Решетилівці реконструюють фізкультурно-спортивний, реабілітаційно-відновлювальний комплекс “Колос”.

Будівельні роботи почали в квітні цього року. Уже демонтували старий спортзал. На його місті буде новий із дотриманням норм доступності. Проєктом передбачені побутове приміщення, кімнати для спортсменів. Потужність закладу – 30 ліжко-місць, повідомили у Полтавській ОДА.

У побутовому приміщенні тривають опоряджувальні роботи. На другому поверсі повністю вставлені вікна, поштукатурено й покладена цегляна кладка перегородки.

“Об’єкт зводять відповідно до нових будівельних норм із забезпеченням безбар’єрного простору. У цьому спорткомплексі одним із напрямів буде реабілітація та спортивна підготовка людей з інвалідністю. За фінансової підтримки європейських колег комплекс зможе стати потужним осередком інваспорту в області, місцем, куди на змагання, тренування і відновлення приїжджатимуть українські та міжнародні атлети з інвалідністю”, – розповів голова Полтавської облдержадміністрації Олег Синєгубов.

Читайте також: “Велике будівництво”: у Полтаві будують найбільший спортивний об’єкт області

Проєкт реалізується на умовах співфінансування з бюджету громади, області. Значну частину коштів надає Європейський інвестиційний банк у межах “Надзвичайної кредитної програми для відновлення України” за підтримки ПРООН. Загальна вартість – 45 мільйонів гривень.

Фото: Полтавська ОДА

Система Orphus