Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Пирятині сформували оновлений склад Молодіжної ради

У Пирятині відбулись установчі збори щодо формування оновленого складу Молодіжної ради при виконкомі Пирятинської міської ради.

“Ми чекаємо від Молодіжної ради нових ідей. Прагнемо, щоб наша громада була комфортною для молоді. Тож ми готові до діалогу та реалізації спільних проєктів”, – сказав міський голова Пирятина Андрій Сімонов у своєму вступному слові.

“Ми дуже хочемо, щоб рада була не формальною, а дієвою. Тому закликаємо молодь активно долучатися до життя нашої громади”, – відзначила головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Олександра Хворостян та презентувала результати опитування, що проводилось у квітні серед молоді віком від 14 до 35 років. Варто зазначити, що найбільше в громаді не вистачає розважальних заходів, а важливими напрямками роботи опитані вважають підтримку талановитої молоді та популяризацію здорового способу життя.

Також ініціативна група заслухала звіт про діяльність Молодіжної ради за останні 2 роки, який представила член ради Надія Гетьман. Зокрема, повідомила про пройдені навчання та виготовлені відеоролики, повідомляється на сайті Пирятинської міськради.

Далі ініціативна група обрала новий склад Молодіжної ради в кількості 17 чоловік.

Міський голова привітав новостворену Молодіжну раду та попросив сформувати свої пропозиції стосовно створення молодіжного простору, який був би сучасним, комфортним та багатофункціональним.

Система Orphus