Ви тут:
Полтавщина Спорт Суспільство ТОП-новина 

У Прирічковому парку Полтави пройшли масштабні змагання з тріатлону

19 червня у Прирічковому парку Полтави відбулись змагання з крос-тріатлону. Цього разу змагання були благодійними, ініціатори заходу присвятили його людям, які лікуються від наслідків COVID-19 у домашніх умовах.

Тому всі благодійні внески від учасників будуть перераховані на рахунок благодійного фонду Helpgroup та спрямовані на закупівлю кисневих концентраторів.

Усі зареєстровані учасники мали спочатку пропливти 750 м річкою Ворсклою, потім на велосипеді подолати дистанцію у 20 км або 5 кіл по парку, і пробігти 5 км проспектом Миру.

До крос-триатлону приєднався і перший заступник голови Полтавської облради Олександр Лемешко. Про це він написав на своїй сторінці у фейбсук. 

“Гарна ініціатива та чудова організація, яка об’єднала сотні небайдужих полтавців! Зичу учасникам вдалого фінішу та перемоги!”, – написав він на початку змагань.

Усі види змагань – плавання, їзду на велосипеді та біг – пройшов голова Опішнянської громади Микола Різник. 

“Відстоював честь Опішнянської громади на благодійному тріатлоні “Полтава крос – тріатлон”.  Перший мій тріатлон для аматорів. 750 метрів плавання, 20 км на велосипеді, 5 км біг. Мабуть, крепатура буде ще довго, зрозумів, що до таких речей треба готуватись”, – написав він на своїй сторінці у фейсбук після подолання усіх дистанцій.

Як проходили змагання з тріатлону дивіться у фоторепортажі “Новин Полтавщини” (автор – Ліна Решетник):

Система Orphus