Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтавському музеї важкої бомбардувальної авіації відзначили День захисту дітей

“Армія дітям” та “Нам є кого захищати” – під такими гаслами пройшов Міжнародний день захисту дітей на Полтавщині.

Захід ініційований Полтавським обласним територіальним центром комплектування та соціальної підтримки екскурсія для дітей військовослужбовців, які загинули в АТО/ООС до Полтавської філії Національного військово-історичного музею України – Музею важкої бомбардувальної авіації.

Як повідомили у Полтавському обласному ТЦК та СП, діти та їх рідні мали змогу не лише подивитися експозицію Музею, а й посидіти за штурвалом, відчувши себе пілотом справжнього бойового літака.

Під час заходу діти отримали солодкі подарунки від Департаменту культури, молоді та спорту Полтавської міської ради та рюкзаки з військовими логотипами від Полтавського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки.

Представники Полтавського об’єднаного міського ТЦК та СП розгорнули рекламно-агітаційний намет, в якому гості та відвідувачі Музею мали змогу ознайомитися з умовами, перевагами та різними аспектами військової служби.

Починаючи з середини травня по всій Полтавщині проведені навчально-польові заняття та збори з учнями середніх шкіл присвячені Міжнародному дню захисту дітей на Полтавщині.

Територіальні центри Полтавщини сумісно з інструкторами та військовими частинами проводили заняття, на яких учні здобували навички надання першої медичної допомоги, вивчали технічні характеристики вибухових предметів та відпрацьовували правила поведінки при надзвичайних ситуаціях.

Система Orphus