Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

У Полтаві журналістів привітали з професійним святом

Сьогодні у Полтавському краєзнавчому музеї імені Василя Кричевського з нагоди професійного свята відзначили кращих журналістів області. Їм вручили грамоти та подяки Полтавської обласної ради, Полтавської ОДА та оперативного командування “Північ” Сухопутних військ Збройних Сил України.

Першими нагородили переможців обласного конкурсу журналістських робіт у сфері телебачення, радіо, інтернет-видань та друкованих ЗМІ.

Зокрема, члени журі конкурсу Юрій Ісаєв та Наталія Іванченко відзначили, що цьогоріч нових “відкриттів” у журналістиці не сталося. Перемоги в різних номінаціях здобули вже знані в регіоні і досвідчені майстри пера.

Привітав журналістів та побажав натхнення у щоденній роботі перший заступник голови Полтавської облради Олександр Лемешко.

“Дуже приємно вітати журналістів, які є взірцем цієї професії. На сьогодні професія журналіста особливо важлива, бо запит суспільства на об’єктивну, якісну, неупереджену інформацію є щоденним, щогодинним. На сьогодні, у зв’язку з децентралізацією, у громадах особливо є запит на медичних працівників та журналістів”, – сказав Олександр Лемешко.

Голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов, вітаючи журналістів, відзначив їхній внесок у боротьбу з пандемією.

“Я дуже вдячний, що ми разом пройшли тривалий шлях. Були і резонансні, і негативні, і надзвичайні, і позитивні події. Сьогодні незвичайний день. Хочу повідомити НОВИНУ: сьогодні вперше з кінця 2019 року – початку 2020 року у Полтаві не виявлено жодного нового хворого на COVID-19. Я дякую вам за те,що ми щодня робили звернення до населення щодо дотримання протиепідеміологічних норм та правил. В цьому журналісти зіграли дуже важливу роль, бо запровадити певні обмеження – це лише половина роботи; головне – донести до людей, що їх дотримання є запорукою успіху”, – сказав Олег Синєгубов.

Здоров’я та творчого натхнення журналістам, а також миру усім побажав і заступник обласного військового комісара з морально – психологічного забезпечення підполковник Едуард Бородай.

“У 2014 році наша країна піддалася не лише збройній, а й інформаційній агресії. На нас нахлинув потік фейкових нових, дезінформації, неправдивих, вигаданих історій, які негативно впливали на виконання завдань всіх держаних органів. Вже восьмий рік ми спільно успішно долаємо інформаційних наплив, який іде від нашого північного сусіда”, – сказав Едуард Бородай.

Від імені командувача оперативного командування “Північ” Сухопутних військ Збройних Сил України Валерія Залужного він відзначив колективи редакцій Полтавської області.

Система Orphus