Ви тут:
Освіта Полтавщина Суспільство 

У Полтаві вже завтра запрацюють пришкільні табори

9 червня у полтавських школах відзначають свято “Останнього дзоника”. Втім, через карантинні обмеження цьогоріч свято проводять лише випускників 11 (12) класів.

На сайті Управління освіти виконкому Полтавської міськради, міський голова Олександр Мамай привітав освітян із закінченням навчального року. У своєму привітанні він зазначив, що вже завтра у місті розпочинається оздоровчий сезон, тому запрацюють пришкільні табори.

“Сьогодні завершується 2020/2021 навчальний рік, який ми прожили у протистоянні з COVID-19, рік очно-дистанційного навчання, вебінарів, педагогічних рад і батьківських зборів онлайн. Попри всі складнощі учні полтавських шкіл досягли перемог у навчанні та спорті, мистецтві й науці, педагоги – у фаховій майстерності! Спільними зусиллями нам вдалося підготуватися до оздоровчого сезону, який уже завтра розпочнеться роботою пришкільних таборів. Ще триває зовнішнє незалежне оцінювання, і випускники 11(12) класів чекають на омріяні бали, але нині, під звуки шкільного вальсу, вони попрощаються з дитинством і школою… Останній дзвінок підведе підсумки навчального року, і ми скажемо: “Здрастуй, літо! Здрастуй, відпочинок!” Бажаю, щоб у кожного це літо було яскравим і незабутнім, збувалися найзаповітніші мрії та підкорялися життєві вершини! Зі святом “Останнього дзвоника”!

Нагадаємо, через тривале дистанційне навчання навчальний рік у школах за потреби можуть продовжити. Але таке рішення приймає виключно місцева влада. Водночас, діти повинні навчатись не менше 175 навчальних днів. Згодом, стало відомо, що навчання у полтавських школах тривав до 9 червня.

 

Система Orphus