Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві відкрили меморіальну дошку Дмитру Пруглу

7 червня в другу річницю загибелі Дмитра Пруглa (Kруглого) у Полтаві на НВК №16 відкрили меморіальну дошку.

Також сьогодні у Прирічковому парку провели турнір з регбі. О 20 годині відбудеться мaрш за участі пoлку “Aзoв” (ТЦ “Злато місто” – Біла aльтанка).

А о 21:00 – показ фільму пaм’яті Kpуглого (Біла альтанка).

Дмитро Пругло народився 27 грудня 1990 року у Полтаві. Мав звання старшого лейтенанта. Служив на посаді заступника командира роти по роботі з особовим складом у Окремому загоні спеціального призначення “Азов” Східного ОТО НГУ.

Загинув вночі 7 червня 2019 року під час прицільного артилерійського обстрілу позицій ЗСУ поблизу смт Новолуганське на Світлодарській дузі внаслідок прямого влучення 122-мм снаряду в траншею (бійці облаштовували нову позицію).

Залишилась дружина.

Похований у Полтаві.

Указом Президента України № 176/2015 від 25 березня 2015 р., “за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України”, нагороджений медаллю “За військову службу Україні”.

Указом Президента України № 469/2019 від 27 червня 2019 року, “за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України”, нагороджений орденом “За мужність” III ступеня (посмертно).

Система Orphus