Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві театрали подарували глядачам благодійну виставу “13 зірка”

22 червня в Полтавському обласному центрі естетичного виховання учнівської молоді з ініціативи дитячо-юнацької театральної студії “Ну і дітки” та Всеукраїнського благодійного фонду допомоги та розвитку “HELPGROUP” відбулась благодійна вистава “13 Зірка”.

Ця п’єса написана Віктором Ольшанським за мотивами оповідання американського письменника Ернеста Евана Томпсона.

Зібрані під час заходу кошти будуть спрямовані на лікування молодої мами, яка захворіла на рак.

Головна ідея вистави – ніколи не зупинятися, а вірити й прагнути щасливого майбутнього. Здолати всі перешкоди й перемогти все, все що стає завадою до бажаної, омріяної цілі.

“Виставу ми адресуємо молоді, підліткам, тому, що коли минає дитинство, вони можуть зіткнутися з дуже з жорстоким світом. Буває так, що коли вони вважають своїми друзями можуть завдати болю і можуть зрадити. Це вистава про те, що потрібно боротися. І дуже символічно те, що ця вистава благодійна. Кошти, які будуть зібрані під час вистави будуть направленні на боротьбу людини з тяжкою хворобою. Тому треба боротися! І, якщо частка нашого вкладу у цю справу принесе користь, то мі будемо дуже раді!”, – сказала керівник дитячо-юнацької театральної студії “Ну і дітки” Влада Лабзова.

“Ми співпрацюємо з  дитячо-юнацькою театральною студію “Ну і дітки”. Вони підтримали нас провести такий благодійний захід. Наш фонд існує уже 8 років і ми допомагаємо людям, які хворіють на рак, багатородинним сім’ям, дитям, і просто тим, хто потребує допомоги”, – розповіла Співзасновник фонду  “HELPGROUP” Марія Олійник.    

Система Orphus