Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві проти COVID вакцинували понад 22 тисячі людей

У Полтаві триває вакцинальна компанія. За період проведення імунізації мобільними бригадами проведено понад 22 тис щеплень, більше 5 тис осіб отримали другу дозу вакцини.

Про це повідомили у міській раді.

5-6 червня на базі Полтавського юридичного інституту НЮУ імені Ярослава Мудрого був організований центр вакцинації населення. На неї запрошувалися люди віком від 18 років зі списку очікування додатку Дія та всі громадяни, які бажали отримати щеплення. До роботи залучили 6 бригад, але враховуючи велику кількість бажаючих, було прийнято рішення збільшити кількість бригад до 10. За два дні було щеплено понад 1700 осіб.

Читайте також: Цими вихідними у Полтаві працюватиме Центр масової вакцинації: як записатись на щеплення

Цими вихідними також триватиме вакцинація населення у вищезгаданому центрі. Щеплення проводиться вакциною Коронавак. Триває робота по ревакцинації вакциною AstraZeneca. Медичні працівники, причетні до вакцинації, отримали можливість видавати Міжнародне свідоцтво про вакцинацію після отримання людиною повного курсу щеплення від коронавірусу.

Начальник відділу з питань транспортних перевезень та зв’язку Артем Іванюк доповів про проведення перевірок громадського транспорту на відповідність дотримання автомобільними перевізниками законодавства про автомобільний транспорт та карантинних вимог під час перевезення пасажирів. 3 і 9 червня робоча група проводила перевірки на зупинках «Будинок побуту» та «Патріарха Мстислава». Перевірено більше 100 автобусів та тролейбусів. Було виявлено 9 порушень, відповідно до яких проводилася профілактична робота.

Система Orphus