Ви тут:
Медицина Полтавщина Суспільство 

У Полтаві майже 10 тисяч людей повністю вакцинували проти COVID

25 червня, у Полтавській міській раді відбулося засідання штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації.

“Мобільними бригадами проведено більше 27 тис щеплень, і майже 10 тис людей отримали другу дозу вакцини. Мешканці, які отримали друге щеплення, мають можливість отримати у свого сімейного лікаря міжнародне свідоцтво про вакцинацію, яке написане двома мовами: англійською та українською. Його відповідність міжнародному стандарту поки не визначена”, – розповів директор Департаменту охорони здоров’я Полтавської міської ради Сергій Котов.

Обговорили також нововведення у зв’язку з виявленням на території України двох випадків коронавірусної хвороби, викликані штамом Дельта. Для зменшення ризику поширення штаму Дельта в Україні на засіданні уряд підтримав низку заходів.

Зокрема, громадянам, які прибули з Республіки Індія, Великої Британії, Північної Ірландії, Російської Федерації та Португалії або перебували на їх території не менше 7 днів, заборонено перетин державного кордону України без негативного результату експрес-тесту, проведеного в пунктах пропуску. Штам Дельта вже виявлено у більше 90 країнах світу. За даними Центру громадського здоров’я цей вірус в 1,6 раза більш контагіозний, а також в 1,45 раза збільшує ризик необхідності інтенсивного лікування. Потреба в госпіталізації виникає вдвічі частіше, ніж при інфікуванні звичайним штамом COVID-19. Про це повідомили під час засідання штабу.

Система Orphus