Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

У Полтаві до професійного свята нагородили держслужбовців

23 червня в Україні відзначають День державної служби.

Свято встановлено “…зважаючи на роль державної служби у процесі становлення України як суверенної, незалежної, демократичної, соціальної, правової держави та підтримуючи рішення Генеральної Асамблеї ООН…” згідно з Указом Президента України “Про День державної служби” від 4 квітня 2003 року № 291/2003.

Кращих держслужбовців Полтавщини сьогодні нагородили під час урочистостей, які відбулися у Полтавському академічному обласному театрі ляльок.

“Ви обрали дуже нелегку місію — працювати на благо людей, їх повсякденний успіх залежить саме від вас. Ця робота виходить подекуди за межі трудового законодавства. Дуже вдячний за ті робочі дні, а подекуди й ночі великої праці. Результатом нашої спільної роботи є підтримка держави, Президента України, уряду та профільних міністерств”, – зазначив у своєму виступі голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов.

Кращих дерслужбовців нагородили почесними грамотами.

“Сьогодні у Краєзнавчому музеї була профільна комісія. І коли ми ознайомлювалися з історією будівлі я дізнався, що музей почали будувати у 1906 році. Будували два роки видатні на той час постаті нашого регіону та країни в цілому. На той час це був об’єкт великого будівництва Європи, тому що залучили дуже багато країн. Була закладена дошка, на якій було написано: “Ми зробили все, що могли. Хто може хай зробить краще. Ми — піонери українського стилю”. Для мене всі ви — це справжні піонери української державності”, – зазначив перший заступник голови Полтавської обласної ради Олександр Лемешко.

Система Orphus