Ви тут:
Медицина Полтавщина Суспільство 

У Полтаві абітурієнтам радять не зволікати з проходженням медогляду

При вступі до вищого навчального закладу, технікуму, коледжу, інституту, університету, згідно із законодавством України абітурієнт зобов’язаний пред’явити медичну довідку за формою 086/о обов’язковий медичний документ для подання до приймальних комісій навчальних закладів всіх рівнів акредитації та форму 063/о – довідка про щеплення.

“Не зволікайте і вже зараз звертайтеся до свого сімейного лікаря для отримання електронних направлень до фахівців, та направлень для проходження обстежень”, – радять у дитячій лікарні.

Медична довідка – це медичний документ, куди вносяться дані про стан здоров’я, наявність хронічних захворювань, перенесені хвороби. Медична довідка ф.086/о є висновком медичної комісії про професійну придатність людини для обраної професії .

Медогляд для отримання довідки 086/о включає у себе огляд таких лікарів: хірург; отоларинголог; офтальмолог; невролог; гінеколог; стоматолог; терапевт (сімейний лікар).

Також потрібно здати необхідні аналізи:аналіз крові на реакцію мікропреціпітації (сифіліс), загальний аналіз крові, загальний аналіз сечі, флюорографічне обстеження. Слід зазначити, що результати аналізів придатні тільки місяць.

Медична довідка форма 086/о заповнюється на підставі записів в медичній картці і висновку про стан пацієнта на момент звернення. У ній вказуються паспортні дані, назву навчального закладу, тому необхідно визначиться з вибором ВНЗ заздалегідь.

Система Orphus