Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Миргородській громаді підбили підсумки місячника озеленення, чистоти і благоустрою

16 червня відбулося планове засідання виконавчого комітету, яке провів міський голова Сергій Соломаха, під час підбили підсумки місячника озеленення, чистоти і благоустрою. Цьогоріч місячник чистоти проходив в умовах  епідемії COVID-19, тим не менше, вдалося виконати значну частину запланованих обсягів робіт на території всієї громади.

Про це повідомили у міській раді.

За заявками мешканців КП «Спецкомунтранс» було спиляно 34 шт. та обпиляно –  47 шт. дерев. Протягом квітня 2021 року відновлено роботу 226 світлоточок та 38 щитів обліку. Дільницею дорожньо-мостового господарства КП «Спецкомунтранс» відремонтована зупинка «4 школа», фонтани на центральній площі міста, відновлено ямковим ремонтом 55 м2 доріг. Виготовлені та встановлені 2 арки входу на кладовище в с. Кибинці. Виготовлені та встановлені на підготовлені площадки  9 паркових лавочок (вул. Котляревського, вул. Багачанська, парк Чорнобильської Слави).

За період місячника було вивезено та захоронено 2020 м3 сміття, в тому числі з вулиць самого міста – 807,5 м3.

Також проводиться робота по грейдеруванню доріг громади. Крім того, в рамках проведення акції та з метою підготовки до поминальних днів, було проведено роботи по збору та вивезенню сміття з території  кладовищ громади. Ця робота продовжується і на даний час. Прибиральниками території кладовищ постійно проводиться робота по обкошуванню периметру та проходів між секторами кладовищ та по вирубуванню порослі та чагарників.

Щороку навесні приділяється особлива увага озелененню. Власноруч працівниками КП «Спецкомунтранс» вирощена розсада квітів в кількості біля 15000 шт. (агератум, чорнобривці, сальвія, вербена, петунія, гвоздика турецька а ін.). Висаджена  в підвісні  вазони на  території міста розсада однорічних квітів, закуплених за кошти з фонду охорони навколишнього природного середовища, в кількості 4533 шт., а саме  (петунія – 1000 шт., катарантус – 283 шт., пеларгонія ампельна – 250 шт. цинерарія, сальвія 3000 шт.). Здійснюється полив квітів та дерев та по мірі необхідності  проводиться рихлення  після поливу. Загалом доглянуто газонів на площі 2400 м2 та квітників 1850 м2.

В інших населених пунктах громади теж проводились заходи з озеленення. Так, наприклад, в селі Петрівці в парку ім. Іваненка спеціалістами ТОВ «Астарта Прихоролля» було посаджено 100 молодих саджанців дерев, по вул. Центральній висаджено 20 саджанців каштанів. Висаджено квіти на клумбах в центрі села та біля пам’ятника «Вічного вогню».

Активно допомагали з благоустроєм населених пунктів громади  нашиі  підприємства та підприємці, а саме: ТОВ «Астарта Прихоролля», ФОП Кривчун С.В., ПП  ім. Зубковського, ТОВ «Укрлатагро», ТОВ «Лан-Н» та багато інших. Безумовно, треба відзначити роботу, проведену інспекторами сектору по роботі з органами самоорганізації населення організаційного відділу міської ради, головами вуличних і будинкових комітетів, які згуртували людей до проведення акції з благоустрою, чистоти і озеленення  на своїх територіях.

Система Orphus