Ви тут:
Відео Освіта Полтавщина Суспільство 

У Миргороді реконструкція школи перебуває на завершальному етапі

У Миргороді закінчують реконструкцію загальноосвітньої школи № 9, яку проводять в межах  програми Президента України “Велике будівництво” у 2021 році.

Загальна кошторисна вартість проєкту становить 8 432,218 тис грн (6 452,689 тис грн – кошти з ДФРР, 1 601,740 тис грн – міського бюджету). Понад 30 років будівлю освітнього закладу капітально не ремонтували, повідомили у Полтавській ОДА.

У межах “Великого будівництва” провели наступні роботи: реконструювали систему електроосвітлення й замінили світильники, утеплили фасади будівель, замінили віконні блоки та зовнішні двері.

За попередніми розрахунками, економія теплоспоживання становитиме – 20%, економія електроенергії – 22%.

“Модернізація школи на завершальному етапі. Уже наступного опалювального сезону школа суттєво зекономить на енергоресурсах. Також заклад плануємо долучити до регіональної програми “Дітям Полтавщини – якісне харчування”.  Для їдальні цього закладу буде закуплено нове обладнання. Також у цю школу хочемо придбати й нову STEM-лабораторію. Це саме та освіта, створення якої передбачає Стратегія розвитку області на 2021-2027 роки”, – зазначив голова облдержадміністрації Олег Синєгубов.

Нині проводять роботи з облаштування ганків.

Читайте також: На Полтавщині триває реконструкція Центру естетичного виховання зі сторічною історією

Програму “Велике будівництво” в усіх регіонах держави втілюють у межах співпраці Мінрегіону та обласних державних адміністрацій.

Система Orphus