Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У міській раді для ліцеїстів провели екскурсію

Днями у Полтавській міській раді пройшла екскурсія для ліцеїстів Київського військового ліцею імені Івана Богуна, Юридичного ліцею імені Ярослава Кондратьєва Національної академії внутрішніх справ, Кременчуцького військового ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою та Державної гімназії-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус» (м. Харків).

Провели її для майбутніх військових та правоохоронців працівники прес-служби та перший заступник міського голови Валерій Пархоменко, які розповіли майбутнім захисникам про основи громадської роботи та діяльність Полтавської міської ради.

Під час екскурсії ліцеїсти відвідали депутатську кімнату, сесійну залу та кабінет міського голови, де голова Полтавської громади Олександр Мамай розповів їм про роботу міського голови, запропонував сфотографуватися у своєму кріслі та нагородив кожного учасника подякою за бажання присвятити своє життя службі в Збройних силах України – служінню Батьківщини, активну громадянську позицію, відданість територіальний громаді міста.

Система Orphus