Ви тут:
Освіта Суспільство Україна 

У Міносвіті почали перевіряти кандидатську дисертацію Іллі Киви

У Міністерстві освіти і науки розпочали перевіряти матеріали щодо надання народному депутату від ОПЗЖ  Іллі Киві ступеню кандидата наук.

Про це на запит виданню “Радіо Свобода” повідомили у МОН.

“26 травня 2021 року до Міністерства надійшли електронний примірник дисертації та атестаційна справа Киви І. В. Міністерство наразі перевіряє відповідність матеріалів, які подані в атестаційній справі, нормативно-правовим актам з питань атестації кадрів вищої кваліфікації та інформацію, яка надіслана заявниками”, – йдеться в листі пресслужби відомства.

Крім того, електронну копію дисертації Киви, атестаційну справу та інформацію від заявників планують передати експертній раді з державного управління. Матеріали мають розглянути “відповідно до процедури, яка передбачена нормативно-правовими актами з питань атестації кадрів вищої кваліфікації”.

Раніше  МОН повідомляло, у разі виявлення порушень вимог з питань атестації наукових кадрів, Міністерство скасує рішення про присудження наукового ступеня.

“Якщо під час проведення експертизи дисертації встановлено порушення спеціалізованою вченою радою вимог нормативно-правових актів з питань атестації наукових кадрів, то МОН скасовує рішення ради про присудження наукового ступеня та вживає заходів”, – йдеться в повідомленні.

Система Orphus