Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Мачухівській громаді відкрили поліцейську станцію

Нова поліцейська станція обслуговуватиме 27 населених пунктів, що увійшли до складу Мачухівської громади Полтавського району. Службове приміщення дільничного офіцера поліції розташоване в адміністративній будівлі селищної ради. Це зручно як для місцевих жителів, так власне і для поліцейського, який зможе підтримувати постійну комунікацію з населенням та органами самоврядування.

Про це повідомляє пресслужба ГУ НП в Полтавській області.

В урочистому відкритті станції взяли участь голова селищної ради Валерій Білокінь, представники громади та керівництво поліції: очільник управління превентивної діяльності поліції області Роман Ніколаєнко, його заступниця – Жанна Ахіджанян, керівник Полтавського райуправління поліції Сергій Бейгул із заступником Миколою Загорульком та начальник підпорядкованого відділу поліції № 2 Максим Євграфов.

Роман Ніколаєнко наголосив, що територіальна громада зробила прогресивний крок уперед у сфері створення безпекового середовища для громадян.

«Поліцейська станція, яка сьогодні розпочала свою роботу в Мачухах, – четверта з-поміж відкритих у Полтавському районі, та 17 – в області», – уточнив він.

Плани щодо відкриття станції голова селищної ради озвучив ще на початку лютого цього року, під час зустрічі активу тергромади з представниками управління превентивної діяльності регіональної поліції. Ініціатива, про яку тоді офіційно повідомив Валерій Білокінь, сьогодні стала реальністю.

Нині у розпорядженні дільничого офіцера Дмитра Шевлякова два приміщення: комфортний кабінет з комп’ютерною технікою та доступом до системи відеонагляду, а також кімната відпочинку.

Старший лейтенант поліції Шевляков зазначив, що співпрацює з місцевою громадою вже третій рік поспіль. Дільничний добре орієнтується у специфіці об’єднаних населених пунктів (в яких, до слова, мешкають майже 8 тисяч жителів). За цей час вивчив проблемні «зони» та сформував свою систему превентивної роботи з населенням (а надто тими, що потребують найбільшої уваги з боку правоохоронця). У найближчих планах Дмитра – налагодження тісної комунікації із селами, що до адміністративної реформи були частиною Решетилівського та Новосанжарського районів.

Валерій Білокінь відзначив, що від створення поліцейської станції без сумніву є користь. Адже для того, щоб будь-яка людина якісно виконувала свої функції, їй потрібно створити комфортні умови праці.

«У нас тісна співпраця з поліцією була, є і буде. Ми робитимемо все можливе для того, щоб зміцнювати матеріальну базу!» – запевнив селищний голова.

Асистент вихователя початкових класів навчально-виховного комплексу Юлія Бувалкіна радо сприйняла звістку про відкриття поліцейської станції. На її думку, сама присутність поліцейського поряд з людьми дає відчуття безпеки.

«Тільки у початкових класах у нас навчається більше сотні дітей і нам (вчителям та батькам) дуже важливо, щоб діти почувалися у безпеці – зауважила жителька Мачух.

Фото: ГУ НП в Полтавській області

Система Orphus