Ви тут:
Анонс Полтавщина Суспільство 

У Києві проходить форум для центральних та регіональних ЗМІ

У Києві, в конгресно-виставковому центрі “Парковий”, 10 червня проходить форум для представників центральних та регіональних ЗМІ “Медіа-2021: реформи, виклики, можливості”.

“У програмі форуму заплановано обговорити з представниками ЗМІ майбутнє місцевих медіа в частині законодавчих змін, протидії дезінформації та захисту прав журналістів”, – повідомляє кореспондент “Новин Полтавщини”.

Говоритимуть про це Міністр культури та інформполітики Олександр Ткаченко, керіаниця Центру протидії дезінформації при РНБО Поліна Лисенко, голова підкомітету з питань права громадян на інформацію Комітету ВР з питань свободи слова Тетяна Циба та голова Комітету ВР з питань гуманітарної та інформаційної політики Микита Потураєв.

Також заплановано обговорити професійні виклики журналістів – як розвивати українські медіа в сучасних умовах. До дискусії долучається генеральний директор інформагентства “Інтерфакс-Україна” Олександр Мартиненко, телеведучий “Україна 24” Тигран Мартиросян, головний редактор інформагентства “РБК – Україна” Сергій Щербина, головна редакторка інтернет-видання “Гордон” Олеся Бацман, редакторка відділу “Політика” журналу “Фокус” Марина Шашкова, ведуча ранкового шоу “Happy ранок” на радіо “Хіт FM” Юлія Карпова.

Система Orphus