Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У кременчуцькому таборі “Супутник” розпочалося дитяче оздоровлення

6 червня розпочалася перша оздоровча зміна у філії «Спортивно-оздоровчий комплекс «Супутник» комунального некомерційного підприємства Кременчука «Дитячий заклад оздоровлення та відпочинку «Зоряний».

Про це інформує сайт Кременчуцької міськради.

Наразі в таборі перебувають 48 дітей, із яких 9 – потребують інклюзивного відпочинку та не здатні до самообслуговування. Діти з вадами здоров’я відпочивають у інклюзивному таборі з супроводжуючими особами. Такий відпочинок триватиме 10 днів. Головною метою проведення табірної зміни для особливих дітей є активний і змістовний відпочинок та адаптація до соціального середовища. Проживають такі відпочивальники в двоповерховому спальному корпусі, обладнаному всім необхідним (пандусом, спеціальною ванною кімнатою, кімнатою для розігріву їжі). Враховуючи потребу дітей у дотриманні безглютенової дієти, для них складено додаткове меню. Цього літа в інклюзивному таборі планують оздоровити 32 дитини з вадами здоров’я, які супроводжуватимуть дорослі особи. Кошти на таке оздоровлення виділені з міського бюджету Кременчука.

Оздоровча зміна для інших відпочивальників табору «Супутник» складає 21 день. Харчування дітей організоване за рецептурою відомого кулінара Євгена Клопотенка. У всіх корпусах знаходяться вбиральні з санвузлами та умивальниками (окремо для хлопчиків та дівчат). Корпуси оснащені сучасними меблями. На дітей чекають майстер-класи з військової справи, катання на байдарках та лазертаг, заняття з розпису пряників а також є альтанки, дитячі майданчики, клуб, спортивна зала, майданчик для проведення заходів та дискотеки.

Детальну консультацію з приводу оздоровлення дітей у літніх таборах та особливостей необхідного пакету документів можна отримати у фахівців Департаменту у справах сімей та дітей Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області (тел: 73-12-83, 73-12-79, (098) 839 11 61; е-mail: 26217671@mail.gov.ua).

Система Orphus