Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Кременчуці завершують реконструкцію нежитлового приміщення під житлові квартири для переселенців

У Кременчуці триває реалізація  одного субпроєктів «Надзвичайної кредитної програми для відновлення України» Європейського інвестиційного банку  – «Реконструкція нежитлового приміщення під житлові квартири (без зміни геометричних розмірів їхніх фундаментів у плані) за адресою: вул. Молодіжна, 5 в місті Кременчуці Полтавської області».

Про це повідомили у міській раді.

На  його реалізацію буде спрямовано майже 1,2 млн. грн. – 80% з яких кошти Європейського інвестиційного банку, 20 % –  з міського бюджету.

Приміщення на  першому поверсі гуртожитку  по вул. Молодіжній, 5  тривалий час не використовувалося, а попередні орендатори довели його до вкрай занедбаного стану. Наразі його реконструюють під 4 квартири для вимушених переселенців –  3 однокімнатні та  1 двокімнатну. 

Роботи з реконструкції  виконані  вже на 85 % і  знаходяться на завершальному етапі. У квартири проведено електрику, опалення, виконано стяжку підлоги, встановлені металопластикові вікна та сантехніка. У кімнатах клеять шпалери. Наступний етап – встановлення дверей та  укладання лінолеуму.

Система Orphus