Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Кременчуці проводять реконструкцію вуличного освітлення на основі енергоефективних джерел світла

У  Кременчуці розпочалася реалізація спільного проєкту виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та Північної екологічної фінансової корпорації (НЕФКО) за об’єктом: «Реконструкція вуличного (зовнішнього) освітлення на основі енергоефективних джерел світла в м. Кременчуці Полтавської області».

Як повідомили у міській раді, за результатом проведеної процедури закупівлі переможцем торгів визначено ТОВ «Старелектро».

У рамках вказаного проєкту передбачається виконати роботи з повної заміни мереж зовнішнього освітлення, а саме: замінити натрієві вуличні світильники ЖКУ на світлодіодні, замінити кабельні лінії та аварійні опори, що забезпечить вулиці міста якісним, сучасним, енергоефективним освітленням та покращить безпеку громадян міста.

Реконструкцію вуличного освітлення буде  проведено на 9 вулицях Кременчука, а саме: вул. Богдана Хмельницького, Київської, Перемоги, Шевченка, Ігоря Сердюка, Троїцької, Небесної Сотні, Першотравневої, Івана Мазепи.

Наразі ТОВ «Старелектро» розпочало виконувати роботи з реконструкції електромереж зовнішнього освітлення вулиць Богдана Хмельницького та Київської. Роботи тривають.

Система Orphus