Ви тут:
Медицина Полтавщина Суспільство 

У Кременчуці пневмонію на стаціонарі лікують 71 пацієнт

Поточного тижня із симптомами ГРВІ до сімейних лікарів звернулося 140 дорослих і 455 дітей. Діагноз пневмонія виставлено у 52 дорослих і 3 дітей. Поточного тижня вірус нового типу було виявлено у 102 кременчужан.

Про це на штабі з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації повідомила заступник міського голови Кременчука Ольга Усанова, інформує сайт Кременчуцької міськради.

На стаціонарному лікуванні із пневмоніями перебуває 71 пацієнт, із них – 41 має тяжкий перебіг хвороби. Станом на сьогоднішній день найбільше хворих із пневмоніями перебувають у лікарні «Кременчуцька», а це – 33 пацієнти.

Зважаючи на те, що статистика захворюваності на вірус нового типу в останні тижні в місті поступово знижується, потужностей лікарні «Кременчуцька» вистачає, щоб надавати пацієнтам із таким діагнозом певну медичну допомогу. У зв’язку з цим ковідний шпиталь у Першій міській лікарні згортатиметься.

Наразі в умовах стаціонару коронавірусну хворобу лікують 18 кременчужан і 18 жителів із інших населених пунктів. На кисневій терапії перебувають 32 пацієнти. Амбулаторно під наглядом сімейних лікарів цю інфекцію долають 300 жителів Кременчука.

Всього від початку пандемії в місті зареєстровано 9273 випадки COVID-19. Станом на сьогодні побороло цю хворобу 8689 кременчужан, померло 266 осіб.

фото ілюстративне

Система Orphus