Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Кременчуці активно тепломодернізуть заклади соціальної сфери

Наразі заклади соціальної сфери Кременчука охоплені масштабним оновленням. 67 об`єктів – школи, дитячі садочки та лікарні будуть утеплені та модернізовані. Пільговий кредит та 1,5 млн євро безповоротної допомоги від європейських партнерів отримав Кременчук на реалізацію проєкту «Підвищення енергоефективності громадських будівель».

Як розповіли у Кременчуцькій міськраді, ініціювали його проведення народний депутат України Юрій Шаповалов і міський голова Віталій Малецький.

На даний момент роботи з енергоефективності тривають у 13 закладах соціальної сфери, з них 3 мають бути комплексно утеплені, а в 10 – встановлені нові вікна та двері. Через 2 тижні розпочнеться робота з монтажу індивідуальних теплових пунктів. Від початку реалізацію проєкту проведено заміну близько 5 тис. квадратних метрів віконних конструкцій.

У підсумку після реалізації проєкту «Підвищення енергоефективності громадських будівель» заклади соціальної сфери розпочнуть економити видатки на енергоресурсах, а підростаючі кременчужан та пацієнти лікарень перебуватимуть у комфортних умовах. Паралельно зі змінами в енергоефективній складовій і в зовнішньому вигляді будівель також відбудуться кардинальні перетворення, бо проєктом передбачене утеплення фасадів, заміна фасадних елементів із використанням сучасних технологій і матеріалів.

 

Система Orphus