Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Кобеляцькій громаді запустили нові автобусні маршрути

Для розвитку та удосконалення сільського пасажирського транспорту, якісного й ефективного перевезення пасажирів, задоволення потреб населення в регулярних пасажирських перевезеннях, у Кобеляцькій громаді запустили нові автобусні маршрути, які сполучатимуть найвіддаленіші села з Кобеляками.

15 та 17 червня здійснили два автобусні рейси у тестовому режимі з села Світлогірське до міста Кобеляки. Ці рейси будуть безкоштовними та регулярними. Здійснюватимуться кожного вівторка та четверга по різних населених пунктах, повідомили у Кобеляцькій міській раді.

Міськрада попередньо розробила та узгодила графік руху автобуса та місця зупинок. Рейс розрахований на те, щоб жителі сіл мали змогу потрапити до адміністративного центру в першу половину дня.

Наступний автобусний маршрут має забезпечити підвіз жителів із села Придніпрянське. Кобеляцька міська рада оголосила конкурс на перевезення пасажирів по вказаному маршруту “Придніпрянське-Кобеляки”. Виконком затвердив відповідне рішення. Конкурс має відбудеться 24 червня поточного року. Це означає, що вже найближчим часом буде здійснено підвіз жителів ще з одного відділеного населеного пункту.

Перевізник буде працювати безкоштовно для населення, а кошти йому будуть відшкодовуватися з міського бюджету.

Автобуси будуть курсувати 5 рейсами у різні дні тижня. З графіком автобусних перевезень можна буде ознайомитись найближчим часом.

Система Orphus