Ви тут:
Суспільство Україна 

Тривалість і якість життя залежить від якості навколишнього середовища, – Руслан Стрілець

Тривалість і якість нашого життя залежить від якості навколишнього середовища, в якому ми проживаємо.

На цьому наголосив заступник міністра захисту довкілля та природних ресурсів України Руслан Стрілець під час виступу на Всеукраїнському Форумі «Україна 30. Здорова Україна».

«Один із законів екології – усе пов’язано з усім. Тривалість і якість нашого життя, безпосередньо, залежить від якості навколишнього середовища, в якому ми проживаємо. Дійсно, я погоджуюся з тим, що тривалість життя в Україні низька, нижча, ніж в країнах Європи, але треба звернути увагу, що тривалість життя ще й різниться в залежності від території самої України, в залежності від області», – зазначив Стрілець.

Він підкреслив, що тривалість життя в промислово навантажених регіонах нижча, а рівень захворюваності вищий.

«Велику кількість техногенного навантаження дають промислові об’єкти, які є морально і технічно застарілими. Ще є вплив автомобільного транспорту, який під час тотальної урбанізації немало впливає на стан якості, в тому числі на стан атмосферного повітря. Статистика каже про те, що лише одна третина або навіть менше великих промислових гігантів провели модернізацію за останні 10 років. Тобто, фактично ті зобов’язання, які бралися на себе, можна сказати, або не виконані, або виконані не в повному обсязі», – підкреслив Стрілець.

Система Orphus