Ви тут:
Суспільство Україна 

Темпи вакцинації мають зрости, – інфекціоніст про послаблення обмежень щодо COVID-19

В Україні продовжили карантин, пов’язаний з пандемією COVID-19. Деякі обмеження таки послабили, проте вони досі залишаються важливими.

Про це розповів інфекціоніст Віктор Петров, передає 24 канал.

Він зауважив, що українцям набрид карантин та масковий режим, тож у питанні обмежень щодо COVID-19 потрібно віднайти так звану золоту середину – щоб було безпечно з епідеміологічного боку, і щоб людям було комфортно спілкуватися між собою.

“Треба розуміти, що темпи вакцинації повинні значно зрости. Всі українці, які дбають про себе, свої родини, повинні щепитися – проконтролювати своїх близьких, які, можливо, більш легковажно до цього ставляться, і змотивувати їх зробити щеплення для того, щоб не хворіти восени”, – сказав Петров.

Інфекціоніст зазначив, що виявляти нові випадки інфікування коронавірусом будуть, проте важливим є саме запобігання ускладненням.

“Враховуючи активність штаму Delta, який більш небезпечний для осіб працездатного віку – від 30 років, тобто у групу ризику потрапляє досить молодий вік – тому варто було б у великих скупченнях дотримуватись карантинних обмежень”, – пояснив Віктор Петров.

На його думку, українцям варто зробити щеплення проти коронавірусу якнайшвидше і стежити за рекомендаціями уряду та медиків щодо заходів безпеки.

Перейти до вмісту