Ви тут:
Суспільство Україна 

Створення рівних умов перед законом для всіх підвищить інвестиційну привабливість держави, – Шмигаль на форумі “Україна 30. Економіка без олігархів”

Створення рівних умов перед законом для всіх призведе до підвищення інвестиційної привабливості нашої держави.

На цьому під час свого виступу у рамках Всеукраїнського Форуму «Україна 30. Економіка без олігархів» наголосив Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

«Принцип верховенства права – дуже прямий зв’язок з економікою та інвестиційним кліматом у частині того, що мова йде про реформу контролюючих органів. Нещодавно створено Бюро економічної безпеки, підписаний Президентом Володимиром Зеленським закон №1150-IX. Це нова сторінка у відносинах держави і бізнесу. Йдеться про створення рівних умов перед законом для всіх і це призведе до підвищення інвестиційної привабливості нашої держави, тому що коли правила рівні і це стосується дійсно всіх – це підвищує у будь-якому випадку інвестиційну привабливість з точки зору рівних умов», – зазначив Шмигаль.

За його словами, уряд постійно покращує роботу податкової, митної служб і вже можна побачити позитивні зміни, зокрема в питаннях боротьби зі схемами, так званими «скрутками».

«Їх ліквідація – це мільярди гривень до бюджету, створення, знову ж таки, рівних правил для бізнесу. Діджиталізація цих відомств – це стратегія, яка дозволяє значно полегшити роботу чесному бізнесу та прибрати будь-які можливості. Ще один пункт зі сфери покращення взаємодії з бізнесом – це нова якість регуляторного середовища. Наразі для українських малих та середніх підприємств необхідність відповідати всім регуляторним вимогам – справжній виклик. Паралельно з десятками дрібних удосконалень у регуляторному середовищі уряд запускає новий інструмент, який дозволить відкривати ФОП автоматично, без участі державного реєстратора буквально за лічені секунди», – повідомив прем’єр-міністр.

Система Orphus