Ви тут:
здоров’я Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

Студенти Полтавського базового медичного фахового коледжу долучилися до акції “Ми з тобою – однієї крові”

До акції “Ми з тобою – однієї крові” назвою 14 червня долучилися студенти Полтавського базового медичного фахового коледжу спільно з організацією Червоного Хреста.

Адміністрація коледжу висловила подяку студентам, які з нагоди Всесвітнього дня донора добровільно здали кров у Полтавській обласній станції переливання крові: Ользі Носулі, Діані Щербині, Іванні Старокожко, Ангеліні Зейкан, Наталії Блажко та Лілії Лищенко. Про це повідомили у КП «Полтавський обласний центр громадського здоров’я».

Волонтери загону «Турбота» привітали піснями та авторською поезією почесних донорів.

З нагоди Дня медичного працівника в коледжі з дотриманням карантинних обмежень відбулась відкрита виховна година.

На святковому концерті лунали пісні, декламувалися авторські вірші, гумористичні сценки та виконувались хореографічні номери у виконанні колективу «Salute». Також всі присутні вшанували пам’ять хвилиною мовчання випускника коледжу Олега Бокоча, який загинув на Сході країни та медичних працівників, які померли в боротьбі з пандемією Covid-19.

На базі бібліотеки Полтавського базового медичного фахового коледжу провідний бібліотекар Ковтун Ірина зі студентами 111 групи провели інтелектуальну гру «Book-квест», приурочену 150-річчю закладу. Студенти-медики виконували завдання згідно з чітко визначеними зупинками.

Система Orphus