Ви тут:
Кримінал Полтавщина Суспільство 

Справа загиблої 16-річної Марії Бондаренко: про підозру повідомили трьом фігурантам

Подія сталася у селі Бреусівка Козельщинської тергромади. Тіло 16-річної дівчини знайшли 30 квітня на узбіччі дороги місцеві мешканці. За інформацією слідства, напередодні ввечері потерпіла гостювала у будинку знайомого в компанії двох 15-річних юнаків, 17-річної дівчини та 20-річного молодика.

Як розповів керівник Полтавської обласної прокуратури Антон Столітній під час своєї пресконференції 29 червня, всім фігурантам справи повідомили про підозру.

“П’ятого травня основному фігуранту справи було пред’явлено обвинувачення у зґвалтуванні потерпілої. 7 травня його взяли під варту. Другому, повнолітньому підозрюваному пред’явлено обвинувачення по трьох статтях: підбурювання до зґвалтування  неповнолітньої дівчини, ненадання допомоги особі, яка перебуває в небезпечному для життя стані, що спричинило смерть потерпілої та втягнення неповнолітнього в злочинну діяльність. Він теж знаходиться під вартою”, – розповів Антон Столітній.

Також пред’явлено обвинувачення третій фігурантці справи.

“25 червня дівчині повідомили про підозру щодо ненадання допомоги особі, яка перебуває в небезпечному для життя стані, що спричинило смерть потерпілої. Четвертому фігуранту ми не можемо пред’явити обвинувачення, оскільки він є неповнолітнім. Але до нього буде вирішуватися питання, щодо застосування заходів виховного характеру. Це також притягнення до кримінальної відповідальності, але з урахуванням віку особи, це дещо інший процесуальний характер”, – зазначив Антон Столітній.

У рамках слідчих дій допитали 52 особи, провели два обшуки. Станом на 29 червня прокуратура призначила 30 експертиз у справі Марії Бондаренко, половина з яких вже виконані. Решту – планують завершити у середині липня. Тоді справу буде передано до суду. Керівник Полтавської обласної прокуратури Антон Столітній запевнив, що у слідства є всі докази, щоб притягнути винних до відповідальності згідно з чинним законодавством. Слідство ще триває.

Система Orphus