Ви тут:
Медицина Суспільство Україна 

Спалах гострої кишкової інфекції: на випускному отруїлись діти

На Івано-Франківщині зареєстрували груповий осередок гострої кишкової інфекції.

Захворіли 11 людей, з них 6 підлітків, які святкували випускний вечір у відпочинковому готельно-ресторанному комплексі, повідомили у Центрі громадського здоров’я.

“Зі слів потерпілих перші ознаки захворювання — нудота, блювота, температура — з’явилися вночі після випускного. Серед скарг загальна слабкість, підвищення температури тіла до 38–39 С, пронос, нудота, блювота, болі в животі. Постраждалі звернулися по медичну допомогу та госпіталізовані до інфекційного відділення місцевої лікарні упродовж наступних трьох днів. Стан хворих — задовільний, середнього ступеня важкості”, – йдеться у повідомленні.

Розпочато епідеміологічне розслідування. Обстежено 24 людини — 11 захворілих, 4 працівників закладу, 9 контактних осіб. Проведено 33 бактеріологічні обстеження на патогенну флору об’єктів довкілля у вогнищі, у тому числі харчових продуктів, змивів, питної води.

Джерело збудника інфекції та основна причина спалаху — встановлюється.

Як повідомили у відомстві, продовжується епідрозслідування осередку за місцем виникнення спалаху та осередків за місцем проживання захворілих.

Перейти до вмісту