Ви тут:
Суспільство ТОП-новина Україна 

Сьогодні Дзвін Пам’яті пролунав одинадцять разів

12 червня в Міністерстві оборони України відбувся щоденний ранковий церемоніал вшанування захисників України, які загинули за свободу, незалежність і територіальну цілісність нашої держави та під час проведення міжнародних операцій з підтримання миру і безпеки.

У заході взяли участь представники керівництва Міністерства оборони України, офіцери та працівники структурних підрозділів оборонного відомства, Генерального штабу ЗС України, військовослужбовці Київського гарнізону.

Дзвін Пам’яті пролунав одинадцять разів…

Цього дня у 2014 році внаслідок російської збройної агресії загинули:

Сержант БУРКО Євген Володимирович

Старший сержант ТАТАРІНОВ Сергій Петрович

Солдат ШЕРСТНЬОВ Сергій Андрійович

У 2015 році:

Солдат ДУБ Олексій Федорович

Солдат ЗАГРЕБЕЛЬНИЙ Степан Ігорович

Старшина КЕСЛЕР Віктор Олександрович

Солдат МЕЛЬНИК Олександр Іванович

Солдат ТИМОЩУК Андрій Петрович

Солдат УГРИНОВИЧ Олег Анатолійович

Капітан ЦИСАР Олександр Миколайович

У 2018 році загинув солдат ВІЛЬЧИНСЬКИЙ Микола Григорович

Присутні вшанували пам’ять захисників України хвилиною мовчання та поклали квіти до Стели Пам’яті.

Довідка. Зала пам’яті захисників України створена на вшанування пам’яті військовослужбовців, які загинули за свободу, незалежність і територіальну цілісність України. Її спеціально розташовано таким чином, щоби й військовослужбовці, працівники Міноборони та Генерального штабу, й пересічні громадяни могли зайти до Зали та віддати шану своїм захисникам.

Біля споруди Зали пам’яті облаштовано плац для проведення урочистих церемоніальних заходів та Пам’ятний знак, у якій вмонтовано осколки снарядів із Дзвоном Пам’яті. Щоденний поминальний ритуал здійснюється ударами дзвону, залежно від кількості загиблих у цей день.

В середині Зали пам’яті, на спеціальних подіумах, розміщено Книги пам’яті з іменами загиблих. Структура Книг побудована за принципом календаря: один розворот — один день, де згадуються всі загиблі у цей день за всі роки.

Фото: Міноборони

Система Orphus