Ви тут:

Шість способів вигідно закупитися на літніх розпродажах

Літо — час розпродажів, коли є шанс купити те, що ви давно хотіли, але не могли собі дозволити. А розпродаж на ROZETKA — це можливість втілити в життя мрію про недорогу та якісну річ.

Яких правил варто дотримуватися, щоб зробити шопінг максимально ефективним?

Купуйте ті речі, які давно пригледіли

Будь-який розпродаж — це не атракціон небаченої щедрості, а продумана комерційна кампанія. Якщо ви платите за річ в три рази менше її початкової вартості, то це зовсім не означає, що покупка вигідна. Ви можете не надіти таку річ жодного разу, і вона припадатиме пилом у шафі. Так що у період розпродажів має сенс або купувати дійсно необхідні речі, або придбати те, що ви не могли собі дозволити, але давно хотіли.

Під час літнього розпродажу купуйте теплі речі

Підготовка до зими — чудовий привід вивчити політику знижок у брендів, які спеціалізуються на дорогому зимовому одязі. Влітку можна знайти за дуже помірними цінами такі речі, як:

  • термобілизна;
  • пальто;
  • пуховик.

І це буде гарна інвестиція в холодний сезон.

Якщо ви добре знаєте розмірну сітку, то купуйте онлайн

Онлайн-шопінг особливо підходить для аксесуарів — за умови, що вам вже знайома продукція і розмірна сітка того чи іншого бренду (якщо це, наприклад, взуття). Також простіше купувати онлайн одяг оверсайз.

Економте за допомогою спільних закупівель

За допомогою спільних закупівель можна накопичити бали на велику знижку постійного клієнта і купувати ще вигідніше. Спільні закупівлі також допомагають економити на доставці. При цьому подібні закупівлі — досить складний організаційний процес, тому їх краще практикувати в колі надійних друзів, які в останній момент не відмовляться від участі в них.

Економте на категоріях «спорт» і «краса»

Якщо ви тільки готуєтеся до відпустки, то можете вигідно придбати сонцезахисні креми та засоби для зволоження та живлення шкіри. Також зараз можна вдало придбати спортивні товари. Найвигідніші знижки з цієї категорії — на сезонні товари, у яких відбувається зміна колекцій або які практично не використовуються взимку:

  • велоаксесуари;
  • ролики;
  • скейти;
  • самокати;
  • пляжні речі.

Зверніть увагу на електроніку

Зараз виробники розпродають старі моделі перед виходом восени нових, і якщо для смартфона новинка може бути актуальна, то пилосос або кавоварка 2020 року випуску чудово послужать і в 2021 році. Ще одна причина для покупки: влітку більш низький попит, отже кількість позицій з додатковими знижками максимальна.

Перейти до вмісту