Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Ще у двох селах Пирятинської громади хочуть реорганізувати школи

У  селах Малютинці та Давидівка відбулися громадські обговорення проєктів рішень щодо реорганізації Малютинської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів та Давидівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів.

Про це повідомили у Пирятинській міській раді.

Навчальні заклади поділяються на початкову школу, гімназію та ліцей. Тому потрібно привести статути закладів освіти до вимог закону “Про освіту”. Малютинська та Давидівська школи могли б бути гімназіями, проте при створенні гімназії має бути відповідна потужна матеріально-технічна база.

“Такі витрати не під силу місцевому бюджету, тим паче, в обмежені строки. З метою збереження сільських шкіл в тому вигляді, в якому вони є, відділ освіти запропонував найбільш оптимальне вирішення цього питання: створення філій опорних закладів освіти”, – роз’яснили на зібраннях заступник міського голови Тамара Коваленко та начальник відділу освіти, молоді та спорту Наталія Шерзой.

З проєктами рішень громадськість ознайомили директори шкіл. Жителям Малютинець запропоновано створити Малютинську філію Теплівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. На зібранні батьки дошкільнят порушили питання перенесення дитячого садочка в приміщення школи. Але це питання потребує додаткового вивчення.

Жителі Давидівки не всі погодились із тим, що їхня школа стане філією Новомартиновицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.

“В Нових Мартиновичах вже створено опорний заклад, до того ж учнів там вдвічі більше, ніж у Давидівській. Тому й пропонується саме такий варіант, а не навпаки”, – зазначив міський голова Андрій Сімонов.

Нагадаємо,у Сасинівці відбулося громадське обговорення проєкту рішення сесії міської ради про реорганізацію Сасинівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів та закладу дошкільної освіти “Дюймовочка”.

Фото: Пирятинська міськрада
Система Orphus