Ви тут:
Суспільство Україна 

Розпочали розробку Національної стратегії рівних прав та можливостей жінок і чоловіків

У Мінсоцполітики розпочали розроблення Національної стратегії рівних прав та можливостей жінок і чоловіків на період до 2030 року.

На онлайн-заході розповіли про мету, напрямки та етапи Національної стратегії. Участь від Полтавщини взяла заступник голови облдержадміністрації Катерина Рижеченко, повідомили в Полтавській ОДА.

Як зазначила урядова уповноважена з питань ґендерної політики, заступниця голови комісії з ґендерної рівності Ради Європи Катерина Левченко,  цей документ у сфері гендерної рівності має охоплювати всі сфери.

“Створення Стратегії  розглядаємо як широкий інклюзивний процес із залученням всіх зацікавлених сторін.  Кожен може долучитися до створення Стратегії. Цей документ стосуватиметься всіх сфер щодо гендерної політики”, – зазначила Катерина Левченко.

Мінсоцполітики представило аналіз критично важливих сфер гендерної рівності.

Представниця ООН Жінки в Україні Еріка Квапілова зазначила, що при розробці Стратегії важливі голоси громадянського суспільства та неурядових організацій з метою охоплення якомога більше галузей і сфер у суспільстві.

На засіданні зазначили, що започатковано серію багатосторонніх консультацій із розроблення Національної стратегії та відповідного плану дій. Перші консультації розпочнуться вже з наступного тижня.

Система Orphus