Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Рятувальники Полтавщини закликають громадян бути максимально безпечними у спекотний період

У Полтавській області найближчими днями прогнозується надзвичайний рівень пожежної небезпеки. Для недопущення виникнення лісових пожеж фахівці ДСНС протягом святкових вихідних спільно з працівниками лісового господарства організували проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи в місцях масового відпочинку жителів області.

Про це повідомляє пресслужба ГУ ДСНС в Полтавській області.

Так, співробітники Полтавського райуправління ДСНС спільно з працівниками лісниками провели рейди лісовими масивами поблизу села Верхоли, Ковалівка, Нових Санжар, сел Комарівка, Чорбівка Білицької селищної ради Полтавського району роз’яснили відпочивальникам правила безпеки.

Під час спілкування надзвичайники розповідали основні правила пожежної безпеки в лісі і лісопаркових зонах та нагадували про заборону розпалювання багать у не дозволених для цього місцях, зауваживши про адміністративну і навіть кримінальну відповідальність за такі дії.

“Також працівники Служби порятунку не оминули увагою відпочивальників біля водойм, поінформувавши їх про основні правила безпечного поводження під час купання. По завершенню бесід всі співрозмовники отримали тематичні листівки та пам’ятки”, – йдеться у повідомленні.

Фото: ГУ ДСНС в Полтавській області

Система Orphus