Ви тут:
Суспільство Україна 

РФ запустила черговий фейк про українську ДРГ, – розвідка

Для дезінформації світової спільноти пропагандисти країни-окупанта здійснили чергову інформаційну провокацію.

Про це повідомляє пресслужба ГУР Міноборони України.

У російських ЗМІ інтенсивно розповсюджується інформація про загибель 11 червня цього року п’яти російських найманців. Як стверджують окупанти, бойовиків нібито вбито в результаті нападу української диверсійно-розвідувальної групи в районі населеного пункту Голубівське.

За інформацією воєнної розвідки України, щоб приховати дійсну причину загибелі бойовиків, російські пропагандисти цілеспрямовано поширюють суперечливі чутки про обставини та точне місце події без пояснень, чому досвідчені російські військовослужбовці не змогли уникнути нібито раптового нападу.

Водночас за наявними даними, інцидент трапився через зловживання найманцями алкоголю та нестатутні взаємовідносини між ними. Зокрема, один з бойовиків у стані алкогольного сп’яніння застрелив сплячих спів службовців і, усвідомивши скоєне, застрелився сам.

“Російські ідеологи здійснюють провокацію напередодні зустрічі президентів США і РФ. Її мета – дезінформація світової спільноти, дискредитація ЗС України та посилення антиукраїнських настроїв серед мешканців тимчасово окупованої території України”, – йдеться у повідомленні.

Система Orphus