Ви тут:
Суспільство Україна 

РФ поставила в ОРДЛО нову партію озброєння та боєприпасів, – розвідка

За інформацією Головного управління розвідки Міністерства оборони України, Росія продовжує посилювати бойові можливості з’єднань і частин першого та другого армійських корпусів на тимчасово окупованій території в Донецькій та Луганській областях.

Про це повідомляє пресслужба Міноборони України.

Так, протягом травня через неконтрольовані ділянки державного кордону України з території Російської Федерації на тимчасово окуповану територію в Донецькій та Луганській областях були завезені нові партії озброєння — зокрема артилерійське та стрілецьке — та боєприпаси російського виробництва.

Водночас під керівництвом військових інструкторів ЗС РФ проводилась підготовка найманців для комплектування розвідувально-диверсійних груп, снайперських та саперних підрозділів.

“Крім того, окупанти здійснювали мінування прилеглої до лінії зіткнення території мінами російського виробництва, які заборонені міжнародними Конвенціями, зокрема зразками, у яких відсутня функція самоліквідації. Це створює додаткову небезпеку для цивільного населення”, – йдеться у повідомленні.

Фото: Міноборони

Система Orphus