Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Пирятинська громада виділила кошти на підтримку військової частини Збройних Сил України

На черговому засіданні виконавчого комітету Пирятинської міської ради схвалили зміни до Програми «Підтримка військової частини Збройних Сил України, яка розташована на території Пирятинської міської територіальної громади на 2021 рік». Зміни передбачені в частині виділення коштів (20 тис. грн) на виготовлення проєктно-кошторисної документації на облаштування пожежно-охоронною сигналізацією приміщень військової частини.

Про це повідомляє сайт Пирятиської громади.

Також на засіданні розглянули питання про затвердження переліку адміністративних послуг, які надаються в старостинських округах, проінформувала керівник ЦНАПу Людмила Коваль, яка серед іншого повідомила, що таких послуг буде 118. Окрім цього, в її виступі прозвучала інформація стосовно того, що у Центрі надання послуг здійснюється прийом документів на реєстрацію пасіки та на отримання дотації за бджолосім’ї.

Підтримали члени виконавчого комітету і затвердження робочого проєкту «Капітальний ремонт нежитлової будівлі за адресою: вул. Ярмаркова, 41» (частини будівлі колишньої школи № 3), де планується облаштування Центру постраждалих від домашнього насильства. На втілення в життя цього проєкту є можливість залучити кошти держбюджету – таку можливість наразі пропонує Мінсоцполітики.

Окрім цього, було прийнято ряд рішень з надання матеріальної допомоги на поховання та про впорядкування адрес житлових та нежитлових будівель.

Система Orphus