Ви тут:
Суспільство Україна 

Приватизація – один із шляхів відновлення промислового розвитку України, – Сергій Цівкач

На цьому наголосив виконавчий директор урядового Офісу із залучення та підтримки інвестицій UkraineInvest Сергій Цівкач на Всеукраїнському Форумі «Україна 30. Економіка без олігархів».

«З 2016 по 2021 роки ми змогли залучити та розблокувати близько 4 млрд дол., надали інвесторам понад 5 тис. експертних консультацій і станом на сьогодні у нас є 39 інвестиційних проектів у розробці на суму в теж 4 млрд дол.», – повідомив Цівкач.

За його словами, за експертними оцінками кожна гривня, яка приходить в бюджет України від приватизації, залучає за собою, в середньому, 5 додаткових.

«Якщо в нас є 3600 об’єктів, сотні, може тисяча з яких буде подана на приватизацію у найближчі роки, то ви можете порахувати, які значні надходження отримає як бюджет України, так і економіка України, скільки ми отримаємо нових робочих місць, як буде розвиватися економічна система та отримання податків від цих процесів. Зараз є 23 великих об’єкти приватизації, три з яких є пріоритетними. Чому приватизація важлива у поєднанні з інвестиціями? Тому що приватизація – це один із шляхів відновлення промислового розвитку України», – підкреслив Цівкач.

Система Orphus