Ви тут:
Кримінал Полтавщина Суспільство 

Прокуратура Полтавщини почала розслідування за фактом невиплати заробітної плати засудженим

Прокуратура Полтавщини та Управління Держпраці у Полтавській області провели перевірки додержання законодавства про охорону та оплату праці засуджених, які відбувають покарання у “Божковській” виправній колонії (№ 16)”, “Крюковській виправна колонія (№ 29)”, “Полтавській виправній колонії (№ 64)” та “Hадержинщинській виправній колонії (№ 65)”.

Про це повідомляє пресслужба Полтавської обласної прокуратури.

Під час перевірки було встановлено, що державним підприємством “Сільськогосподарське підприємство державної кримінально-виконавчої служби України (№ 29)”, де працюють засуджені “Крюковської виправної колонії (№ 29)”, за понад чотири місяці 68 в’язням не виплачено заробітну плату на загальну суму понад 370 тисяч гривень.

“Відомості про даний факт внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 175 КК України (безпідставна невиплата заробітної плати більш як за один місяць). Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюється Полтавським районним управлінням поліції Головного управління Національної поліції в Полтавській області за процесуального керівництва Полтавської окружної прокуратури”, – йдеться у повідомленні.

Система Orphus