Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

“Прохають зателефонувати до начальника податкової”, – полтавські податківці розповіли про телефонних шахраїв

Головне управління ДПС у Полтавській області вже неодноразово повідомляло про випадки телефонного шахрайства.

“Так, днями злодії продовжили працювати за традиційною схемою – надходили дзвінки платникам податків, керівникам підприємств Новосанжарської ОТГ Полтавського району з номеру телефону: +380668012759 із проханням зателефонувати до начальника Головного управління ДПС у Полтавській області Олександра Лаврова, при цьому вказувавши номер телефону +380999185134, який насправді не належить керівнику обласної податкової”, – йдеться у повідомленні Головного управління ДПС у Полтавській області.

Головне управління ДПС у Полтавській області знов нагадує, що службові особи ДПС Полтавщини жодних вказівок по телефону щодо проведення перевірок, збирання коштів від свого чи від імені довірених осіб не давали й давати не можуть. Вони завжди діють винятково в межах норм Податкового Кодексу та законодавства України.

Податківці наполегливо радять не вступати в перемовини з телефонними шахраями та не перераховувати їм кошти, бути пильними та обачними. А при виявленні таких махінацій негайно звертатись до органів Національної поліції, СБУ та прокуратури.

Система Orphus