Ви тут:
Екологія Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Профільна комісія Полтавської облради погодила зміни до переліку природоохоронних заходів у 2021 році

На засіданні постійної комісії Полтавської облради з питань екології та раціонального природокористування депутати підтримали внесення змін до переліку природоохоронних заходів для фінансування з фонду охорони навколишнього природного середовища Полтавської області у 2021 році.

Участь у засіданні, яке відбулося 30 червня, взяли голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький, перший заступник голови облради Олександр Лемешко, заступник голови облради Олексій Чепурко, заступник голови ОДА Євген Греков, голова постійної комісії Євген Корф та депутати.

“Рішенням сесії Полтавської облради затверджений перелік природоохоронних заходів для фінансування з фонду охорони навколишнього природного середовища Полтавської області у 2021 році на загальну суму 58 млн 458 тис грн. Загальна сума фонду за 2021 рік складає 103 084 443 грн. На даний час залишок – 44 млн 626 413 грн. Ми сформували перелік природоохоронних заходів, також маємо певний резерв – 13 091 955 грн. Цей залишок пропонуємо використати, коли виникатимуть нагальні потреби”, – розповів т.в. о директора Департаменту екології та природних ресурсів Полтавської ОДА Віталій Олійник.

Депутати погодили проєкт рішення обласної ради «Про внесення змін до Переліку природоохоронних заходів для фінансування з фонду охорони навколишнього природного середовища Полтавської області в 2021 році» з урахуванням запропонованих змін.

Постійна комісія розглянула та погодила проєкти рішень «Про депутатський запит депутата Полтавської обласної ради Ю. Мотрича», «Про надання попередньої згоди на безоплатне прийняття у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст Полтавської області цілісного майнового комплексу регіонального ландшафтного парку “Нижньоворсклянський”», «Про Програму поводження з побічними продуктами тваринного походження та забезпечення діагностики і оперативного виявлення збудників інфекційних хвороб, спільних для людей і тварин, на території Полтавської області на 2021-2025 роки», «Про пооб’єктний перелік робіт з інвентаризації земель запасу лісового фонду, витрати щодо яких підлягають компенсації за рахунок коштів обласного бюджету, що надходять у порядку відшкодування втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва», «Про пооб’єктний перелік робіт з інвентаризації земель державної власності лісогосподарського призначення, витрати щодо яких підлягають компенсації за рахунок коштів обласного бюджету, що надходять у порядку відшкодування втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва», «Про Звернення депутатів Полтавської обласної ради до Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України щодо доцільності зміни статусу ботанічного заказника місцевого значення “Драбинівка”», «Про Звернення депутатів Полтавської обласної ради до Ради національної безпеки і оборони України, Верховної Ради України щодо недопущення переростання екологічної катастрофи в екологічний колапс», «Про припинення права користування частиною мисливських угідь ДЕРЖАВНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «ПОЛТАВСЬКЕ ЛІСОВЕ ГОСПОДАРСТВО». 

Система Orphus